TYPY ÚČTOV

MOŽNOSTI VKLADU

Vyberte si svoj spôsob vkladania depozitu

Pre vaše pohodlie a spokojnosť vám ponúkame niekoľko spôsobov vkladu na financovanie svojho účtu.

Vyberte si z bankového prevodu, kreditnej karty alebo rôznych ďalších možností:

Možnosti financovaniaPoplatky za vkladOdhadovaná doba
Bankový prevod
Informácie o banke
Nebude účtovaný žiadny poplatok za vklad.1-3 pracovné dni

Okamžite do 2 hodín

Ihneď

1 pracovné dni

Ihneď

Ihneď

Ihneď

Ihneď

Ihneď

Ihneď

Ihneď

Ihneď

Ihneď

Ihneď

Poznámka

  1. USGFX neprijíma hotovostné vklady vrátane peňažných poukážok, cestovných šekov alebo iných peňažných ekvivalentov.
  2. Pri vkladaní finančných prostriedkov sa údaje, ako napríklad titul/názov a entita účtu, z ktorého vyberáte svoje finančné prostriedky, musia zhodovať s týmito údajmi na vašom obchodnom účte USFGX. USGFX nebude za žiadnych okolností prijímať platby prostredníctvom tretích strán, aby vyhovela medzinárodným zásadám proti praniu špinavých peňazí.
  3. Klienti, ktorí vložili finančné prostriedky na ich obchodný účet prostredníctvom kreditnej karty, môžu podľa zásad ochrany pred podvodmi súvisiacimi s transakciami kreditnými kartami vykonávať výbery do výšky vkladu na rovnakú kreditnú kartu počas prvých 180 dní počiatočného vkladu. Na výber peňažných prostriedkov vo výške prekračujúcej pôvodnú čiastku vkladu sa môžu počas prvých 180 dní uplatniť iné možnosti výberu.
  4. Vezmite, prosím, na vedomie, že ak je výberová suma vyššia ako 3 000 USD prostredníctvom elektronickej peňaženky (WebMoney, Perfect Money, FasaPay, Skrill, Neteller, VoguePay, Online bankovníctvo vo Vietname), bude vám účtovaný osobitný transakčný poplatok vo výške 3 %.
  5. Poplatok za vklad bude klientovi odpustený po 3 kolách v prípade výberu vykonaného prostredníctvom UnionPay/SticPay/VoguePay alebo pri vklade prevyšujúcom 1 000. Poplatok za vklad bude odpustený pri vykonaní akejkoľvek obchodnej transakcie na účet v prípade výberu vykonaného iným spôsobom, ako China UnionPay/SticPay/VoguePay, a pri vklade neprevyšujúcom 1 000. Ale ak nebude pri výbere splnená vyššie uvedená požiadavka na obchodovanie, klientovi budú účtované poplatky za vklad aj za výber.
  6. Okamžitý príchod prostriedkov na vklad depozitu do China UnionPay sa neuplatní v prípade zlyhania systému alebo v prípade, že klient nezadá správne referenčné číslo pre platbu atď.
  7. V prípade vkladu depozitu uskutočneného kreditnou kartou nebude poplatok za transakcie VISA/MasterCard/AMEX účtovaný bankou vydávajúcou kartu zahrnutý v zásadách spoločnosti USGFX o zrieknutí sa poplatkov za vklad depozitu.

Politika proti praniu špinavých peňazí

Podľa austrálskych a medzinárodných zákonov a dohovorov urobí USGFX maximum pre to, aby dodržiavala všetky zákony a nariadenia proti praniu špinavých peňazí a terorizmu.

Spoločnosť USGFX bude náhodne kontrolovať záznamy účtov, aby kontrolovala výskyt podozrenia na pranie špinavých peňazí, vrátane sledovania nasledujúceho:

  • Stav financovania účtu.
  • Informácie o príkazcoch a príjemcoch bezhotovostných prevodov.
  • Iné praktiky, s výnimkou bežných obchodných činností.
O nás
Platformy
Typy účtov
Trhové nástroje
Vzdelávacie stredisko
Partneri a pobočky