RODZAJE RACHUNKÓW

OPCJE DEPOZYTU

Wybierz metodę złożenia depozytu

Dla Twojej wygody oferujemy wiele metod składania depozytu w celu zasilenia rachunku.

Wybierz spomiędzy przelewu bankowego, karty kredytowej lub wachlarza innych opcji:

Opcje finansowaniaOpłaty za depozytSzacowany czas
Przelew bankowy
Dane o banku
Nie zostanie naliczona żadna opłata za depozyt.1-3 dni roboczych

Natychmiast do 2 godzin

Natychmiast

1 dni roboczych

Natychmiast

Natychmiast

Natychmiast

Natychmiast

Natychmiast

Natychmiast

Natychmiast

Natychmiast

Natychmiast

Natychmiast

Uwaga

  1. USGFX nie akceptuje wpłat gotówkowych, w tym przekazów pieniężnych, czeków podróżniczych lub innych odpowiedników gotówki.
  2. Składając depozyt, tytuł, nazwa i spółka rachunku, z którego wypłacasz środki musi zgadzać się w tytułem/nazwą i spółką rachunku operacyjnego w USGFX. Aby przestrzegać międzynarodowej polityki przeciwdziałającej praniu brudnych pieniędzy, USGFX w żadnym wypadku nie będzie akceptować wpłat dokonywanych przez firmy zewnętrzne.
  3. Zgodnie z firmową polityką przeciwdziałającą oszustwom w zakresie transakcji za pomocą kart kredytowych klienci, którzy złożyli depozyt na rachunek operacyjny poprzez kartę kredytową, mogą dokonywać wypłat do kwoty depozytu na tę samą kartę kredytową przez pierwszych 180 dni od złożenia początkowego depozytu. Wypłaty przekraczającej kwotę początkowego depozytu w ciągu pierwszych 180 dni można dokonać za pomocą alternatywnych opcji wypłaty.
  4. Należy zwrócić uwagę, że zostanie naliczona dodatkowa 3% opłata za transakcję, jeśli kwota wypłaty przez e-portfel przekroczy 3000 USD (WebMoney, Perfect Money, FasaPay, Skrill, Neteller, VoguePay,Vietnam Online Banking).
  5. Z opłaty za złożenie depozytu zwolnione będą depozyty dokonane przez UnionPay/SticPay/VoguePay lub depozyty w kwocie wyższej niż 1000, jeśli klient dokona operacji na 3 lotach. Z opłaty za depozyt zwolnione będą depozyty dokonane dowolną metodą wpłaty inną niż China UnionPay/SticPay/VoguePay i niższe niż 1000, jeśli klient wykona dowolną operację na rachunku. Jeśli w momencie wypłaty nie zostaną spełnione powyższe warunki operacyjne, klient zostanie obciążony zarówno opłatą za depozyt, jak i wypłatę.
  6. Natychmiastowe przesłanie środków na depozyt do chińskiego banku UnionPay nie nastąpi w przypadku awarii systemu lub braku zawarcia przez klienta poprawnego numeru płatności itp.
  7. Polityka zwolnień z opłat za depozyt USGFX nie obejmie prowizji za depozyt złożony kartą kredytową, naliczonej za transakcje wykonane poprzez bank wydający karty VISA/MasterCard/AMEX.

Polityka przeciwdziałająca praniu brudnych pieniędzy

Zgodnie z australijskim i międzynarodowym prawem i konwencjami USGFX uczyni wszystko, co w jego mocy, aby postępować zgodnie z prawem i przepisami przeciwdziałającymi praniu brudnych pieniędzy i terroryzmowi.

USGFX losowo sprawdzi transakcje na rachunku, aby sprawdzić przypadki podejrzewanego prania brudnych pieniędzy, w tym będzie monitorować następujące aspekty:

  • Status opłacania rachunku.
  • Dane o nadawcach i odbiorcach przelewów bankowych.
  • Inne praktyki wykraczające poza normalną działalność biznesową.
O nas
Platformy
Rodzaje rachunków
Narzędzia rynkowe
Centrum edukacyjne
Partnerzy i członkowie